DJ Kiralama

Dj,Mixes,The,Track,In,The,Nightclub,At,Party

Etkinliği unutulmaz kılan şeyin ne olduğunu hiç düşündünüz mü? Cevap basit; müzik!

Müzik etkinliğin kaderini baştan sona şekillendirir. Sadece doğru anda, doğru seçilmiş parçalar ile etkinliğinizde istediğiniz atmosferi yakalayabilirsiniz. Örnek vermek gerekirse, gece kulüplerinde çalınan bir parçanın, düğün töreni veya kurumsal bir etkinlikte çalınması konseptin doğasına uymayacak ve aynı zamanda insanların beklentisini karşılamayacaktır. Etkinlikte buna benzer onlarca detay mevcut. Bu tip kritik hatalara yer vermek istemiyorsanız DJ İzmir’i tercih edebilirisiniz.

Peki neden bizi tercih etmelisiniz? DJ İzmir olarak 15 yıldır sadece ama sadece profesyonel DJ, ses ve ışık hizmeti sağlıyoruz. Etkinliğinizde neye ihtiyacınız olduğunu çok iyi biliyoruz ve size baştan sona harika bir müzik deneyimi yaşatıyoruz. DJ İzmir ile müziği şansa bırakmayacaksınız. 

Nasıl çalışıyoruz?

Profesyonel DJ hizmeti

DJ İzmir ekibi, profesyonel ve yüzlerce etkinlik deneyimi olan DJ’lerden oluşur. Dışarıdan herhangi bir DJ ile çalışarak gecenizi riske atmaz. Böylelikle iyi ve doğru müzik deneyimi sunarız.

Size özel playlist

Etkinliğinizin konseptinden, davetlilerinizin yaş ortalamasına ve tarzlarına kadar detayları dikkate alarak, tamamen kişiselleştirilmiş bir playlist hazırlıyoruz. Etkinlik öncesi sizinle gerçekleşireceğimiz müzik görüşmesinde ilk şarkıdan son şarkıya kadar planlıyoruz.

Profesyonel ses & ışık hizmeti

Etkinliğinizi unutulmaz kılmak, sadece doğru DJ ve müzik ile değil, aynı zamanda profesyonel ses ve ışık hizmetiyle mümkündür. Çünkü nihayetinde yapacağımız müziği kulaklara ileten ve insanları müziğin etkisi altına alarak dans etmenizi sağlayacak olan iyi bir ses ve ışık sistemidir. Örneğin ne kadar iyi bir DJ’iniz ve iyi bir playlistiniz olsa da ses, ışık sisteminiz yetersiz ve kalitesiz ise hiç bir anlam ifade etmez. Gördüğünüz gibi her şey bir zincirin halkası gibi birbirine bağlıdır. DJ İzmir olarak, Pioneer DJ, Denon DJ, L’Acoustic, RCF, Bluestar, Shure gibi köklü markaların profesyonel ürünlerini uzman tonmaister ve ışık operatörü tarafından kullanılır. Böylelikle herkesi müziğin büyüleyici etkisi altına alarak unutulmaz bir etkinlik yaratırız.

Sorunsuz bir etkinlik deneyimi

DJ İzmir olarak her detayı önceden planlıyor, olası sorunları öngörerek etkinliğinizin akışını en iyi şekilde yönetiyoruz. Etkinlik sürecinde sizinle yakın bir iletişim içinde çalışarak her aşamada size destek oluyoruz. Tecrübelerimizi paylaşarak etkinliğinizin planlama ve uygulama aşamalarında DJ İzmir olarak sizlere rehberlik ediyoruz. Baştan sona size harika ve sorunsuz bir DJ hizmeti sunuyoruz. DJ İzmir ile çalışırken hayallerinizdeki etkinliği gerçeğe dönüştürmek sizin için stresli bir süreç olmaktan çıkıyor. Biz hayallerinizdeki etkinliği gerçeğe dönüştürürken size kalan tek şey partinin tadını çıkartmak olacak.

Canlı performans

Etkinliğinizi unutulmaz kılmak, sadece doğru DJ ve müzik ile değil, aynı zamanda profesyonel ses ve ışık hizmetiyle mümkündür. Çünkü nihayetinde yapacağımız müziği kulaklara ileten ve insanları müziğin etkisi altına alarak dans etmenizi sağlayacak olan iyi bir ses ve ışık sistemidir. Örneğin ne kadar iyi bir DJ’iniz ve iyi bir playlistiniz olsa da ses, ışık sisteminiz yetersiz ve kalitesiz ise hiç bir anlam ifade etmez. Gördüğünüz gibi her şey bir zincirin halkası gibi birbirine bağlıdır. DJ İzmir olarak, Pioneer DJ, Denon DJ, L’Acoustic, RCF, Bluestar, Shure gibi köklü markaların profesyonel ürünlerini uzman tonmaister ve ışık operatörü tarafından kullanılır. Böylelikle herkesi müziğin büyüleyici etkisi altına alarak unutulmaz bir etkinlik yaratırız.

Referanslar & mutlu müşteriler

Yüzlerce mutlu müşteri ve saygın referanslarımız yanılıyor olamaz. Profesyonel, samimi ve güven veren hizmet anlayışımız ile siz de mutlu müşterilerimiz arasında yeriniz alabilirsiniz Referanslarımızı incelemek için tıklayabilirsiniz.

DJ ekibimiz ile tanışın.

S.S.S

2009 yılında müzik tutkusu ile kurduğumuz DJ İzmir, profesyonel DJ kiralama hizmetinin öncüsüdür. DJ İzmir olarak müziğe ihtiyaç duyduğunuz tüm etkinlikleriniz için profesyonel DJ, ses ve ışık kiralama hizmeti sunuyoruz. Profesyonel DJ ekibimizle düğün, parti, kurumsal etkinlik, festival ve özel davet organizasyonlarınızı hayalinizdeki etkinliğe dönüştürüyoruz.🪩🕺🏻
DJ, ‘’Disk Jockey’’ kelimelerinin kısaltmasıdır. DJ'ler, kaydedilmiş müzikleri (genellikle vinil plaklar, cd’ler veya dijital dosyalar aracılığıyla) çeşitli ses efektleri ekleyerek canlı performanslar sergileyen sanatçılardır. DJ'ler, genellikle gece kulüpleride, festivallerde, düğün, parti veya özel etkinliklerde performans sergiler.
İlk olarak, etkinliğinizin detaylarını öğreniyoruz. Sonrasında talepleriniz doğrultusunda fiyat teklifinizi hazırlıyoruz. Teklifin kabul edilmesi durumunda ön ödeme sağlanır. Ön ödeme sonrası etkinlik tarihini adınıza rezerve edilir. Etkinlik tarihine yakın bir süreçte müzik görüşmesine başlanılır ve size özel bir playlist oluşturulur. Etkinlik günü uzman teknik ekibimiz sahne kurulumu ve gerekli testleri etkinlik öncesinde tamamlar. Bir sonraki aşama, DJ’nizle ile partinin tadını çıkartmak 😊
Müziğin olabileceği her yer. Yine de açmak gerekirse; düğün, parti, kurumsal etkinlik, kokteyl, defile, nişan, after party, bekarlığa veda, doğum günü, mezuniyet ve özel tüm davetleriniz için DJ kiralayabilirsiniz.
Evet, ve düğün DJ’lik hizmetinin çok önemli bir konu olduğunu düşünüyoruz. İlk şarkıdan son şarkıya kadar tüm düğününüzü planlıyoruz. 💍
Düğün DJ hizmeti, profesyonel ses ve ışık kiralama hizmeti, podyum kiralama, DJ setup kiralama, müzik direktörlüğü, perküsyon ve saksafon gibi canlı müzik hizmeti vermekteyiz.
DJ kiralama fiyatını belirleyen bir çok faktör mevcuttur. Örneğin; * Etkinlik tarihi? * Etkinliğin konumu? * Etkinlik süresi? * Ses ve ışık sistemine ihtiyacınız olacak mı? * Etkinlik alanın büyüklüğü ve katılımcı sayısı nedir?
 gibi faktörler DJ kiralama fiyatılarına etki eder. 
Dilerseniz teklif almak için bize ulaşabiliriniz.
Güncel ve geniş müzik arşivlerinin oluşu, genel kabul görmüş şarkıların en iyi versiyonlarını çalması, kalabalık bir orkestraya nazaran daha az yer kaplaması, süre sınırının olmayışı, bunlara ek olarak düşük maliyet, daha az mola, anlık isteklere cevap verebilme, daha modern ve enerjik oluşu, DJ’lerin geçtiğimiz yıllara oranla çok daha fazla tercih ediliyor olmaları. Kısacası iyi bir DJ kiralamak size bir çok avantaj sağlayacak ve bu yüzden orkestra yerine bir DJ seçmenizde fayda var.
Çok belirgin farklar var dersek yanlış söylemiş olmayız. Çünkü her etkinliğin kendine özgü konsepti ve ona uygun bir müzik türü vardır. Örnek vermek gerekirse gece kulüplerinde çaldığımız parçayı bir düğün töreninde çalmamız konseptin doğasına uymayacak ve aynı zamanda insanların beklentisini karşılamayacaktır. Eğer bu tip kritik noktaların farkında olmadan hareket edersiniz planladığınız ve hayal ettiğiniz etkinliğiniz beklentinizin çok gerisinde kalabilir. İşte tam da bu nokta DJ İzmir var. 🤝
DJ İzmir olarak, müzik görüşmelerinde sadece ne tür müzik istediğinizi değil, aynı zamanda ne istemediğinizi de konuşuyoruz. Playlist hazırlarken etkinliğinizin konseptinden, davetlilerinizin yaş ortalamasına ve tarzlarına kadar detayları dikkate alarak, tamamen kişiselleştirilmiş size özel bir playlist hazırlıyoruz. Harika bir etkinlik için doğru yerde, doğru müzik. 🎶
Hayır, belirli bir müzik tarzımız yok. DJ İzmir olarak, sahne aldığımız tüm etkinlikler için özel playlistler oluşturuyoruz. Bu playlistleri oluştururken müşterinin kişisel tarzını, etkinliğin konseptini veya istenmeyen müzik türleri gibi faktörleri göz önünde bulundurarak tamamen kişiselleştirilmiş bir müzik deneyimi sunmayı hedefliyoruz.
Evet, bir çok şirketin parti, lansman, kokteyl, defile gibi kurumsal etkinliklerinde sahne alıyoruz. 🧩
Hayır, sadece İzmir içinde değil, Türkiye'nin birçok noktasına profesyonel DJ kiralama, ses ve ışık sistemleri hizmeti sunmaktayız.
Maalesef ki hayır, çünkü DJ İzmir olarak sadece özel etkinliklerde sahne alıyoruz. Bu etkinlikler dışarıya kapalı olduğundan dolayı sizleri davet edemiyoruz. Bir diğer sebep ise biz her etkinlik ve her müşterimize yönelik özel playlist oluşturuyoruz. Dolayısıyla o gün orada müşterimizin istemiş olduğu müzik tarzını çalıyoruz. Bizi orada dinleyerek yanlış bir izlenime kapılabilirsiniz. Bu durum sizlere doğru bir referans olmayacaktır.
* DJ setuplarımız sadece profesyonel DJ’lere yöneliktir. * Günlük kiralıktır. Haftalık veya aylık olarak kiralama yapılmamaktır. * Amatör DJ ve ev partilerine kiralama yapılmamaktadır. * Tarihe bağlı olarak setup marka modelleri değişiklik gösterebilir. * DJ setup, etkinlik alınana teknik personel tarafından getirilerek gerekli kurulum ve testleri yapıldıktan sonra teslim edilir. * Teknik personel etkinlik alanında etkinlik boyunca bekler.
DJ İzmir olarak, Pioneer DJ, Denon DJ, L’Acoustic, RCF, Bluestar, Shure gibi köklü markaların profesyonel ürünlerini uzman tonmaister ve ışık operatörlerimiz tarafından kullanılır. Böylelikle herkesi müziğin büyüleyici etkisi altına alarak unutulmaz bir etkinlik yaratırız.
Evet, DJ İzmir olarak DJ kiralama hizmeti sunduğumuz her etkinlik için detaylı bir sözleşme oluşturuyoruz. Bu sözleşme, hizmet kapsamı, performans tarihi, fiyatlandırma, ödeme koşulları ve diğer önemli detayları içerir. Müşterilerimizin ve firmamızın haklarını korumak adına bu yazılı anlaşma, her iki taraf için de şeffaf ve güvenilir bir temel oluşturmayı amaçlar.
Tarihi rezerve edebilmek adına ön ödeme yapılmalıdır. Yalnızca ön ödeme alındığında tarih rezerve edilmektedir. Ön ödeme oranı verilen teklifin %50’lik kısmıdır, geri kalan kısım ise etkinlik günü talep edilmektedir.
Aklınıza takılan tüm sorularınız için +90 553 678 10 94 numaralı telefon veya hello@djizmir.com mail adresinden bize ulaşabilirsiniz.