Ses & Işık Kiralama

Harika bir etkinlik, sadece profesyonel DJ kiralama veya orkestra hizmetiyle değil, aynı zamanda profesyonel ses ve ışık hizmetiyle mümkündür. Düzenlenen etkinliklerde sıkça yapılan hata, ses ve ışık sisteminin göz ardı edilmesidir. Maalesef düşük kaliteli ses ve ışık sistemi kullanıldığında teknik sorunları da beraberinde getirir. Bu tür sorunlar, etkinlikteki akışı bozabilir ve davetlilerde olumsuz bir izlenim bırakabilir. Nihayetinde yapacağımız müziği kulaklara ileten ve insanları müziğin etkisi altına alıp istediğimiz atmosferi yaratarak, davetlilerin dans etmesini ve hoş vakit geçirmelerini sağlayacak olan ses ve ışık sistemidir. Etkinliğinizi kabusa dönüştürmek yerine bizimle unutulmaz kılın.

Nasıl çalışıyoruz?

Profesyonel Ses Sistemi Hizmeti

Düğün, parti ya da kurumsal etkinlik; Etkinliğiniz hangi türde olursa olsun, İyi bir ses sistemi organizasyonun vazgeçilmez bir unsurudur. DJ İzmir olarak, L’Acoustic, RCF, Shure gibi köklü markaların profesyonel ürünlerini kullanarak uzman teknik ekibimizle size sorunsuz bir hizmet sunuyoruz. Partinin sesini, canlı sunumları ve diğer ses detaylarını etkinliğinizin her köşesine net ve güçlü bir şekilde yayılmasını sağlıyoruz. Profesyonel ses sistemi hizmetimizle etkinliğinizi başarıya ulaştırıyoruz.

Işık Sistemi Hizmeti

Işık, etkinliklerin görsel estetiğini önemli ölçüde etkiler. Doğru ışıklandırma etkinliğin temasını vurgular, dekorasyonu ön plana çıkarır ve katılımcıların ilgisini kazandırır. Uzman teknik ekibimiz, profesyonel ışık sistemleri ile düğün, parti veya kurumsal etkinliklerinizi harika bir görsel şölene dönüştürüyor.

Uzman Teknik Ekip

DJ İzmir ekibiyle teknik sorunları geride bırakın. Uzman tonmaister ve ışık operatörlerimiz ile etkinliğiniz profesyonel ellerde. Teknik sorunlarla uğraşmadan kusursuz bir etkinlik deneyimi sizleri bekliyor. Güvenilir ekipmanlarımız ve uzman teknik ekibimiz sayesinde size sadece etkinliğinizin tadını çıkartmak kalsın.

Sonuç

Profesyonel ses ve ışık sistemi, etkinliğinizin başarısında kritik bir rol oynar ve etkinliğinizi unutulmaz kılar. DJ İzmir olarak, Pioneer DJ, Denon DJ, L’Acoustic, RCF, Bluestar, Shure gibi köklü markaların profesyonel ürünlerini uzman tonmaister ve ışık operatörlerimiz kullanır. Böylelikle herkesi müziğin büyüleyici etkisi altına alarak unutulmaz bir etkinlik yaratırız.

DJ ekibimiz ile tanışın.

S.S.S

2009 yılında müzik tutkusu ile kurduğumuz DJ İzmir, profesyonel DJ kiralama hizmetinin öncüsüdür. DJ İzmir olarak müziğe ihtiyaç duyduğunuz tüm etkinlikleriniz için profesyonel DJ, ses ve ışık kiralama hizmeti sunuyoruz. Profesyonel DJ ekibimizle düğün, parti, kurumsal etkinlik, festival ve özel davet organizasyonlarınızı hayalinizdeki etkinliğe dönüştürüyoruz.🪩🕺🏻
DJ, ‘’Disk Jockey’’ kelimelerinin kısaltmasıdır. DJ'ler, kaydedilmiş müzikleri (genellikle vinil plaklar, cd’ler veya dijital dosyalar aracılığıyla) çeşitli ses efektleri ekleyerek canlı performanslar sergileyen sanatçılardır. DJ'ler, genellikle gece kulüpleride, festivallerde, düğün, parti veya özel etkinliklerde performans sergiler.
İlk olarak, etkinliğinizin detaylarını öğreniyoruz. Sonrasında talepleriniz doğrultusunda fiyat teklifinizi hazırlıyoruz. Teklifin kabul edilmesi durumunda ön ödeme sağlanır. Ön ödeme sonrası etkinlik tarihini adınıza rezerve edilir. Etkinlik tarihine yakın bir süreçte müzik görüşmesine başlanılır ve size özel bir playlist oluşturulur. Etkinlik günü uzman teknik ekibimiz sahne kurulumu ve gerekli testleri etkinlik öncesinde tamamlar. Bir sonraki aşama, DJ’nizle ile partinin tadını çıkartmak 😊
Müziğin olabileceği her yer. Yine de açmak gerekirse; düğün, parti, kurumsal etkinlik, kokteyl, defile, nişan, after party, bekarlığa veda, doğum günü, mezuniyet ve özel tüm davetleriniz için DJ kiralayabilirsiniz.
Evet, ve düğün DJ’lik hizmetinin çok önemli bir konu olduğunu düşünüyoruz. İlk şarkıdan son şarkıya kadar tüm düğününüzü planlıyoruz. 💍
Düğün DJ hizmeti, profesyonel ses ve ışık kiralama hizmeti, podyum kiralama, DJ setup kiralama, müzik direktörlüğü, perküsyon ve saksafon gibi canlı müzik hizmeti vermekteyiz.
DJ kiralama fiyatını belirleyen bir çok faktör mevcuttur. Örneğin; * Etkinlik tarihi? * Etkinliğin konumu? * Etkinlik süresi? * Ses ve ışık sistemine ihtiyacınız olacak mı? * Etkinlik alanın büyüklüğü ve katılımcı sayısı nedir?
 gibi faktörler DJ kiralama fiyatılarına etki eder. 
Dilerseniz teklif almak için bize ulaşabiliriniz.
Güncel ve geniş müzik arşivlerinin oluşu, genel kabul görmüş şarkıların en iyi versiyonlarını çalması, kalabalık bir orkestraya nazaran daha az yer kaplaması, süre sınırının olmayışı, bunlara ek olarak düşük maliyet, daha az mola, anlık isteklere cevap verebilme, daha modern ve enerjik oluşu, DJ’lerin geçtiğimiz yıllara oranla çok daha fazla tercih ediliyor olmaları. Kısacası iyi bir DJ kiralamak size bir çok avantaj sağlayacak ve bu yüzden orkestra yerine bir DJ seçmenizde fayda var.
Çok belirgin farklar var dersek yanlış söylemiş olmayız. Çünkü her etkinliğin kendine özgü konsepti ve ona uygun bir müzik türü vardır. Örnek vermek gerekirse gece kulüplerinde çaldığımız parçayı bir düğün töreninde çalmamız konseptin doğasına uymayacak ve aynı zamanda insanların beklentisini karşılamayacaktır. Eğer bu tip kritik noktaların farkında olmadan hareket edersiniz planladığınız ve hayal ettiğiniz etkinliğiniz beklentinizin çok gerisinde kalabilir. İşte tam da bu nokta DJ İzmir var. 🤝
DJ İzmir olarak, müzik görüşmelerinde sadece ne tür müzik istediğinizi değil, aynı zamanda ne istemediğinizi de konuşuyoruz. Playlist hazırlarken etkinliğinizin konseptinden, davetlilerinizin yaş ortalamasına ve tarzlarına kadar detayları dikkate alarak, tamamen kişiselleştirilmiş size özel bir playlist hazırlıyoruz. Harika bir etkinlik için doğru yerde, doğru müzik. 🎶
Hayır, belirli bir müzik tarzımız yok. DJ İzmir olarak, sahne aldığımız tüm etkinlikler için özel playlistler oluşturuyoruz. Bu playlistleri oluştururken müşterinin kişisel tarzını, etkinliğin konseptini veya istenmeyen müzik türleri gibi faktörleri göz önünde bulundurarak tamamen kişiselleştirilmiş bir müzik deneyimi sunmayı hedefliyoruz.
Evet, bir çok şirketin parti, lansman, kokteyl, defile gibi kurumsal etkinliklerinde sahne alıyoruz. 🧩
Hayır, sadece İzmir içinde değil, Türkiye'nin birçok noktasına profesyonel DJ kiralama, ses ve ışık sistemleri hizmeti sunmaktayız.
Maalesef ki hayır, çünkü DJ İzmir olarak sadece özel etkinliklerde sahne alıyoruz. Bu etkinlikler dışarıya kapalı olduğundan dolayı sizleri davet edemiyoruz. Bir diğer sebep ise biz her etkinlik ve her müşterimize yönelik özel playlist oluşturuyoruz. Dolayısıyla o gün orada müşterimizin istemiş olduğu müzik tarzını çalıyoruz. Bizi orada dinleyerek yanlış bir izlenime kapılabilirsiniz. Bu durum sizlere doğru bir referans olmayacaktır.
* DJ setuplarımız sadece profesyonel DJ’lere yöneliktir. * Günlük kiralıktır. Haftalık veya aylık olarak kiralama yapılmamaktır. * Amatör DJ ve ev partilerine kiralama yapılmamaktadır. * Tarihe bağlı olarak setup marka modelleri değişiklik gösterebilir. * DJ setup, etkinlik alınana teknik personel tarafından getirilerek gerekli kurulum ve testleri yapıldıktan sonra teslim edilir. * Teknik personel etkinlik alanında etkinlik boyunca bekler.
DJ İzmir olarak, Pioneer DJ, Denon DJ, L’Acoustic, RCF, Bluestar, Shure gibi köklü markaların profesyonel ürünlerini uzman tonmaister ve ışık operatörlerimiz tarafından kullanılır. Böylelikle herkesi müziğin büyüleyici etkisi altına alarak unutulmaz bir etkinlik yaratırız.
Evet, DJ İzmir olarak DJ kiralama hizmeti sunduğumuz her etkinlik için detaylı bir sözleşme oluşturuyoruz. Bu sözleşme, hizmet kapsamı, performans tarihi, fiyatlandırma, ödeme koşulları ve diğer önemli detayları içerir. Müşterilerimizin ve firmamızın haklarını korumak adına bu yazılı anlaşma, her iki taraf için de şeffaf ve güvenilir bir temel oluşturmayı amaçlar.
Tarihi rezerve edebilmek adına ön ödeme yapılmalıdır. Yalnızca ön ödeme alındığında tarih rezerve edilmektedir. Ön ödeme oranı verilen teklifin %50’lik kısmıdır, geri kalan kısım ise etkinlik günü talep edilmektedir.
Aklınıza takılan tüm sorularınız için +90 553 678 10 94 numaralı telefon veya hello@djizmir.com mail adresinden bize ulaşabilirsiniz.