/

8 Şubat 2024

NEDEN BİR DJ KİRALAMALISINIZ?

Bir düğünü unutulmaz yapacak en önemli unsurlardan birisi şüphesiz ki müziktir. Müzik bir düğünün kalbidir diyebiliriz. Bu yüzden doğru sanatçıyı seçmeniz oldukça önemlidir.
Bu yazımızda DJ’in herhangi bir müzik grubuna nazaran artılarına değineceğiz.

Maliyet

Bir Orkestra ile DJ arasında seçim yaparken belirleyici faktördür. DJ kiralamak her zaman fiyat açısından daha ekonomiktir.

Sınırsız Müzik Arşivi

Müzik gruplarının çoğu sınırlı bir müzik repertuarına sahiptir. Eğer çok daha fazla çeşitli bir Playlist düşünüyorsanız, Düğün DJ’leri bir düğüne sınırsız çeşitlilikte eski, güncel, yerli ve yabancı müzik sunumu yapabilir.

Müzik Kalitesi

Bazı çiftler en sevdikleri şarkıları, başka bir grubun yorumundan ziyade, orijinal sanatçılar tarafından dinlemeyi tercih eder. Bir kez daha DJ uygun seçim olacaktır.

Ses Seviyesi

Müzik ses seviyeleri, törende sohbet etmek isteyen düğün misafirleri için ciddi bir endişe kaynağıdır. Müzik grupları ses seviyeleri üzerinde sınırlı kontrole sahiptir ve genellikle DJ’den çok daha yüksek ses çıkarır. DJ’in bunu kontrol etmesi oldukça kolaydır.

Daha Az Mola

Müzik grupları genellikle 20-30 şarkı çaldıktan sonra mola vermeye ihtiyaç duyarlar fakat bir DJ bütün gece mola vermeden müziğin devam etmesini sağlar ve misafirlerin dans etmeye devam eder.

Daha Az Alan

Müzik grupları bir çok üyeden oluşur buda daha fazla ekipman ve daha büyük bir sahne demek oluyor. DJ çok fazla ekipman olmadan küçük alanlarda çalışabilir.

Daha İyi Gösellik

DJ’in yanına perküsyon, nefesli enstruman veya keman katarak sahneyi hareketlendirebilir, farklılık yaratabilirsiniz.

Zaman Kısıtlaması Yok

DJ İzmir’de süre kısıtlamasına yer yok. Sabahın ilk ışıklarına kadar eğlence devam eder.

Bizden DJ kiraladıktan sonra yapmanız gereken tek şey piste çıkıp dans etmek.

#izmirdj #djkiralama #düğündj #djhizmeti #djizmir #weddingturkey #izmirdüğündj #weddingdj #djfiyatları #izmirdjkiralama #izmirdüğündj