Düğün DJ

pexels-emma-bauso-2253870

Düğün, hayatınızda yaşayacağınız en özel günlerin başında gelir ve bu özel gününüzün unutulmaz olması için her şeyin mükemmel olmasını istersiniz. Bunun için aylar öncesinden yaptığınız hazırlıklarınızın ve davetlilerinizin hoş vakit geçirmeleri için verdiğiniz mücadelenin farkındayız. Peki ya müzik? Eğer bu süreçte müziği arka planda bıraktıysanız büyük bir yanılgıyla karşı karşıyasınız. Çünkü müzik bir düğünün her şeyidir, bu yüzden hataya yer olmamalıdır ve en önemlisi bu günün telafisi yok! Konu bu kadar önemliyken müziği şansa bırakmamalısınız. Bir düğünün başarılı olmasında seçeceğiniz DJ’in faktörü oldukça önemlidir. Hatta bize soracak olursanız, bir düğünün olmazsa olmazı Gelin, Damat ve Profesyonel Düğün DJ’i diye sıralayabiliriz. Düğünde davetlilerinizin farklı zevklere sahip, farklı yaş gruplarından oluşacağını unutmayın. Davetlileri ortak bir noktada buluşturmak ve doğru müzikleri seçmek oldukça zor bir iştir.

Düğün için neden bizi tercih etmelisiz?

Biz hayallerinizdeki etkinliği gerçeğe dönüştürürken, size kalan tek şey partinin tadını çıkartmak olacak.

Profesyonel düğün DJ

DJ İzmir ekibi, profesyonel ve yüzlerce düğün deneyimi olan DJ’lerden oluşur. Sıradan bir DJ ile düğününüzü riske atmayız. Hayallerinizdeki düğünü gerçeğe dönüştürürüz.

Düğün için neden DJ İzmir?

Sayısız tecrübe, sınırsız müzik ve tarz, ses ve ışık sistemi kalitesi, düşük maliyet, daha az mola, daha az alan ve zaman kısıtlaması yok.

Düğününüz harika bir partiye dönüşsün

DJ İzmir ile İlk dans şarkınızdan, son şarkınıza kadar güvendesiniz. Mükemmel ve sorunsuz bir düğün deneyimi yaşacaksınız. Size sadece aşk, müzik ve dansın tadını çıkartmak kalacak.

Canlı performans

DJ İzmir olarak, DJ performansı yanı sıra perküsyon ve saksafon gibi canlı enstrümanlar ile düğün partinize dinamizm, heyacan ve enerji katıyoruz. Dans pistinde ritmin büyüsüne kapılacaksınız!

Düğün playlisti oluşturma

Düğün müzikleri seçimi keyifli bir konu olabilir, ancak aynı zamanda düşündürücü bir süreçtir. Hangi şarkıları seçmeli? Sadece sevdiklerimizi sıralasak nasıl bir düğün müzik listesi oluştururuz? Düğün dans müzikleri nasıl seçilir? gibi sorular kafanızı karıştırabilir. Bu nedenle DJ İzmir olarak düğün müziği konusunda size rehberlik ediyoruz. Biz DJ İzmir, yılların getirdiği deneyimimizle düğün müziğindeki trendleri, çiftlerin tercih ettiği müzik türlerini ve düğün danslarına uygun şarkıları yakından takip ediyoruz. DJ İzmir olarak sadece ne tür müzik istediğinizi değil, aynı zamanda ne istemediğinizi de konuşuyoruz ve dikkate alıyoruz. Böylece DJ’lerimiz düğün partiniz için doğru parçaları seçerek unutulmaz bir atmosfer yaratıyor.

Profesyonel ses & ışık sistemi

Düğününüzü unutulmaz kılmak, sadece doğru DJ ve müzik ile değil aynı zamanda profesyonel ses ve ışık sistemiyle mümkündür. Çünkü nihayetinde yapacağımız müziği kulaklara ileten ve insanları müziğin etkisi altına alarak dans etmenizi sağlayacak olan iyi bir ses ve ışık sistemidir. Örneğin ne kadar iyi bir düğün DJ’iniz ve iyi bir playlistiniz olsa da ses, ışık sisteminiz yetersiz ve kalitesiz ise hiç bir anlam ifade etmez. Gördüğünüz gibi her şey bir zincirin halkası gibi birbirine bağlıdır. DJ İzmir olarak, Pioneer DJ, Denon DJ, L’Acoustic, RCF, Bluestar, Shure gibi köklü markaların profesyonel ürünlerini uzman tonmaister ve ışık operatörü ekibi tarafından kullanılır. Böylelikle herkesi müziğin büyüleyici etkisi altına alarak unutulmaz bir düğün atmosferi yaratırız.

Referanslar & mutlu müşteriler

DJ İzmir’e güvenerek hayatlarının en özel gününü emanet eden yüzlerce mutlu çiftimiz yanılıyor olamaz. Hakkımızda söylenenleri okumak için linke tıklayabilirsiniz.

Sonuç

Hayallerinizdeki düğünü gerçeğe dönüştürmek için profesyonel düğün DJ, ses ve ışık kiralama hizmetimiz ile yanınızdayız. DJ İzmir ile düğününüzde hataya yer yok.

DJ ekibimiz ile tanışın.

S.S.S

2009 yılında müzik tutkusu ile kurduğumuz DJ İzmir, profesyonel DJ kiralama hizmetinin öncüsüdür. DJ İzmir olarak müziğe ihtiyaç duyduğunuz tüm etkinlikleriniz için profesyonel DJ, ses ve ışık kiralama hizmeti sunuyoruz. Profesyonel DJ ekibimizle düğün, parti, kurumsal etkinlik, festival ve özel davet organizasyonlarınızı hayalinizdeki etkinliğe dönüştürüyoruz.🪩🕺🏻
DJ, ‘’Disk Jockey’’ kelimelerinin kısaltmasıdır. DJ'ler, kaydedilmiş müzikleri (genellikle vinil plaklar, cd’ler veya dijital dosyalar aracılığıyla) çeşitli ses efektleri ekleyerek canlı performanslar sergileyen sanatçılardır. DJ'ler, genellikle gece kulüpleride, festivallerde, düğün, parti veya özel etkinliklerde performans sergiler.
İlk olarak, etkinliğinizin detaylarını öğreniyoruz. Sonrasında talepleriniz doğrultusunda fiyat teklifinizi hazırlıyoruz. Teklifin kabul edilmesi durumunda ön ödeme sağlanır. Ön ödeme sonrası etkinlik tarihini adınıza rezerve edilir. Etkinlik tarihine yakın bir süreçte müzik görüşmesine başlanılır ve size özel bir playlist oluşturulur. Etkinlik günü uzman teknik ekibimiz sahne kurulumu ve gerekli testleri etkinlik öncesinde tamamlar. Bir sonraki aşama, DJ’nizle ile partinin tadını çıkartmak 😊
Müziğin olabileceği her yer. Yine de açmak gerekirse; düğün, parti, kurumsal etkinlik, kokteyl, defile, nişan, after party, bekarlığa veda, doğum günü, mezuniyet ve özel tüm davetleriniz için DJ kiralayabilirsiniz.
Evet, ve düğün DJ’lik hizmetinin çok önemli bir konu olduğunu düşünüyoruz. İlk şarkıdan son şarkıya kadar tüm düğününüzü planlıyoruz. 💍
Düğün DJ hizmeti, profesyonel ses ve ışık kiralama hizmeti, podyum kiralama, DJ setup kiralama, müzik direktörlüğü, perküsyon ve saksafon gibi canlı müzik hizmeti vermekteyiz.
DJ kiralama fiyatını belirleyen bir çok faktör mevcuttur. Örneğin; * Etkinlik tarihi? * Etkinliğin konumu? * Etkinlik süresi? * Ses ve ışık sistemine ihtiyacınız olacak mı? * Etkinlik alanın büyüklüğü ve katılımcı sayısı nedir?
 gibi faktörler DJ kiralama fiyatılarına etki eder. 
Dilerseniz teklif almak için bize ulaşabiliriniz.
Güncel ve geniş müzik arşivlerinin oluşu, genel kabul görmüş şarkıların en iyi versiyonlarını çalması, kalabalık bir orkestraya nazaran daha az yer kaplaması, süre sınırının olmayışı, bunlara ek olarak düşük maliyet, daha az mola, anlık isteklere cevap verebilme, daha modern ve enerjik oluşu, DJ’lerin geçtiğimiz yıllara oranla çok daha fazla tercih ediliyor olmaları. Kısacası iyi bir DJ kiralamak size bir çok avantaj sağlayacak ve bu yüzden orkestra yerine bir DJ seçmenizde fayda var.
Çok belirgin farklar var dersek yanlış söylemiş olmayız. Çünkü her etkinliğin kendine özgü konsepti ve ona uygun bir müzik türü vardır. Örnek vermek gerekirse gece kulüplerinde çaldığımız parçayı bir düğün töreninde çalmamız konseptin doğasına uymayacak ve aynı zamanda insanların beklentisini karşılamayacaktır. Eğer bu tip kritik noktaların farkında olmadan hareket edersiniz planladığınız ve hayal ettiğiniz etkinliğiniz beklentinizin çok gerisinde kalabilir. İşte tam da bu nokta DJ İzmir var. 🤝
DJ İzmir olarak, müzik görüşmelerinde sadece ne tür müzik istediğinizi değil, aynı zamanda ne istemediğinizi de konuşuyoruz. Playlist hazırlarken etkinliğinizin konseptinden, davetlilerinizin yaş ortalamasına ve tarzlarına kadar detayları dikkate alarak, tamamen kişiselleştirilmiş size özel bir playlist hazırlıyoruz. Harika bir etkinlik için doğru yerde, doğru müzik. 🎶
Hayır, belirli bir müzik tarzımız yok. DJ İzmir olarak, sahne aldığımız tüm etkinlikler için özel playlistler oluşturuyoruz. Bu playlistleri oluştururken müşterinin kişisel tarzını, etkinliğin konseptini veya istenmeyen müzik türleri gibi faktörleri göz önünde bulundurarak tamamen kişiselleştirilmiş bir müzik deneyimi sunmayı hedefliyoruz.
Evet, bir çok şirketin parti, lansman, kokteyl, defile gibi kurumsal etkinliklerinde sahne alıyoruz. 🧩
Hayır, sadece İzmir içinde değil, Türkiye'nin birçok noktasına profesyonel DJ kiralama, ses ve ışık sistemleri hizmeti sunmaktayız.
Maalesef ki hayır, çünkü DJ İzmir olarak sadece özel etkinliklerde sahne alıyoruz. Bu etkinlikler dışarıya kapalı olduğundan dolayı sizleri davet edemiyoruz. Bir diğer sebep ise biz her etkinlik ve her müşterimize yönelik özel playlist oluşturuyoruz. Dolayısıyla o gün orada müşterimizin istemiş olduğu müzik tarzını çalıyoruz. Bizi orada dinleyerek yanlış bir izlenime kapılabilirsiniz. Bu durum sizlere doğru bir referans olmayacaktır.
* DJ setuplarımız sadece profesyonel DJ’lere yöneliktir. * Günlük kiralıktır. Haftalık veya aylık olarak kiralama yapılmamaktır. * Amatör DJ ve ev partilerine kiralama yapılmamaktadır. * Tarihe bağlı olarak setup marka modelleri değişiklik gösterebilir. * DJ setup, etkinlik alınana teknik personel tarafından getirilerek gerekli kurulum ve testleri yapıldıktan sonra teslim edilir. * Teknik personel etkinlik alanında etkinlik boyunca bekler.
DJ İzmir olarak, Pioneer DJ, Denon DJ, L’Acoustic, RCF, Bluestar, Shure gibi köklü markaların profesyonel ürünlerini uzman tonmaister ve ışık operatörlerimiz tarafından kullanılır. Böylelikle herkesi müziğin büyüleyici etkisi altına alarak unutulmaz bir etkinlik yaratırız.
Evet, DJ İzmir olarak DJ kiralama hizmeti sunduğumuz her etkinlik için detaylı bir sözleşme oluşturuyoruz. Bu sözleşme, hizmet kapsamı, performans tarihi, fiyatlandırma, ödeme koşulları ve diğer önemli detayları içerir. Müşterilerimizin ve firmamızın haklarını korumak adına bu yazılı anlaşma, her iki taraf için de şeffaf ve güvenilir bir temel oluşturmayı amaçlar.
Tarihi rezerve edebilmek adına ön ödeme yapılmalıdır. Yalnızca ön ödeme alındığında tarih rezerve edilmektedir. Ön ödeme oranı verilen teklifin %50’lik kısmıdır, geri kalan kısım ise etkinlik günü talep edilmektedir.
Aklınıza takılan tüm sorularınız için +90 553 678 10 94 numaralı telefon veya hello@djizmir.com mail adresinden bize ulaşabilirsiniz.