Hakkımızda

MÜZİĞİ ŞANSA BIRAKMA!

2009 yılında müzik tutkusu ile kurduğumuz DJ İzmir, Profesyonel DJ kiralama hizmetinin öncüsüdür. DJ İzmir olarak müziğe ihtiyaç duyduğunuz tüm etkinlikleriniz için Profesyonel DJ, Ses ve Işık kiralama hizmeti sunuyoruz. Profesyonel DJ ekibimizle Düğün, Parti, Kurumsal Etkinlik, Festival ve Özel Davet Organizasyonlarınızı hayalinizdeki etkinliğe dönüştürüyoruz.

20+

Yıl Deneyim

1000+

Başarılı etkinlik

1000+

Mutlu Müşteri
plp

Misyonumuz

Profesyonel DJ, ses ve ışık hizmetimiz ile hayallerinizdeki etkinliği gerçeğe dönüştürmek ve ilk şarkıdan son şarkıya kadar partinin tadını çıkarmanızı hedefliyoruz.

Neden biz?

DJ İzmir olarak 20 yıldır sadece ama sadece profesyonel DJ, ses ve ışık hizmeti sağlıyoruz. Etkinliğinizde neye ihtiyacınız olduğunu çok iyi biliyoruz ve size baştan sona harika bir müzik deneyimi yaşatıyoruz.
DJ İzmir ile müziği şansa bırakmayacaksınız. 🪩🕺🏻

Profesyonel DJ hizmeti

DJ İzmir ekibi, profesyonel ve yüzlerce etkinlik deneyimi olan DJ’lerden oluşur. Dışarıdan herhangi bir DJ ile çalışarak gecenizi riske atmaz. Böylelikle iyi ve doğru müzik deneyimi sunarız.

Size özel playlist

Etkinliğinizin konseptinden, davetlilerinizin yaş ortalamasına ve tarzlarına kadar detayları dikkate alarak, tamamen kişiselleştirilmiş bir playlist hazırlıyoruz. Etkinlik öncesi sizinle gerçekleşireceğimiz müzik görüşmesinde ilk şarkıdan son şarkıya kadar planlıyoruz.

Profesyonel ses & ışık hizmeti

DJ İzmir olarak, Pioneer DJ, Denon DJ, L’Acoustic, RCF, Bluestar, Shure gibi köklü markaların profesyonel ürünlerini uzman tonmaister ve ışık operatörü tarafından kullanılır. Böylelikle herkesi müziğin büyüleyici etkisi altına alarak unutulmaz bir etkinlik yaratırız.

Sorunsuz etkinlik deneyimi

DJ İzmir olarak her detayı önceden planlıyor, olası sorunları öngörerek etkinliğinizin akışını en iyi şekilde yönetiyoruz. Etkinlik sürecinde sizinle yakın bir iletişim içinde çalışarak her aşamada size destek oluyoruz.

Canlı performans

Size özgü bir dokunuş ile DJ kiralama hizmetini bir adım öteye taşıyoruz. DJ Performansı yanı sıra perküsyon ve saksafon gibi canlı enstrümanlar ile etkinliğinizi sıradanlıktan çıkartıyor ve farklılaştırıyoruz. Perküsyon, dans müziğiyle mükemmel bir uyum sağlarken saksafon ise romantizm ve coşkuyu zirveye taşır.

Mutlu müşteriler

Yüzlerce mutlu müşteri ve saygın referanslarımız yanılıyor olamaz. Profesyonel, samimi ve güven veren hizmet anlayışımız ile siz de mutlu müşterilerimiz arasında yeriniz alabilirsiniz.

S.S.S

2009 yılında müzik tutkusu ile kurduğumuz DJ İzmir, profesyonel DJ kiralama hizmetinin öncüsüdür. DJ İzmir olarak müziğe ihtiyaç duyduğunuz tüm etkinlikleriniz için profesyonel DJ, ses ve ışık kiralama hizmeti sunuyoruz. Profesyonel DJ ekibimizle düğün, parti, kurumsal etkinlik, festival ve özel davet organizasyonlarınızı hayalinizdeki etkinliğe dönüştürüyoruz.🪩🕺🏻
DJ, ‘’Disk Jockey’’ kelimelerinin kısaltmasıdır. DJ'ler, kaydedilmiş müzikleri (genellikle vinil plaklar, cd’ler veya dijital dosyalar aracılığıyla) çeşitli ses efektleri ekleyerek canlı performanslar sergileyen sanatçılardır. DJ'ler, genellikle gece kulüpleride, festivallerde, düğün, parti veya özel etkinliklerde performans sergiler.
İlk olarak, etkinliğinizin detaylarını öğreniyoruz. Sonrasında talepleriniz doğrultusunda fiyat teklifinizi hazırlıyoruz. Teklifin kabul edilmesi durumunda ön ödeme sağlanır. Ön ödeme sonrası etkinlik tarihini adınıza rezerve edilir. Etkinlik tarihine yakın bir süreçte müzik görüşmesine başlanılır ve size özel bir playlist oluşturulur. Etkinlik günü uzman teknik ekibimiz sahne kurulumu ve gerekli testleri etkinlik öncesinde tamamlar. Bir sonraki aşama, DJ’nizle ile partinin tadını çıkartmak 😊
Müziğin olabileceği her yer. Yine de açmak gerekirse; düğün, parti, kurumsal etkinlik, kokteyl, defile, nişan, after party, bekarlığa veda, doğum günü, mezuniyet ve özel tüm davetleriniz için DJ kiralayabilirsiniz.
Evet, ve düğün DJ’lik hizmetinin çok önemli bir konu olduğunu düşünüyoruz. İlk şarkıdan son şarkıya kadar tüm düğününüzü planlıyoruz. 💍
Düğün DJ hizmeti, profesyonel ses ve ışık kiralama hizmeti, podyum kiralama, DJ setup kiralama, müzik direktörlüğü, perküsyon ve saksafon gibi canlı müzik hizmeti vermekteyiz.
DJ kiralama fiyatını belirleyen bir çok faktör mevcuttur. Örneğin; * Etkinlik tarihi? * Etkinliğin konumu? * Etkinlik süresi? * Ses ve ışık sistemine ihtiyacınız olacak mı? * Etkinlik alanın büyüklüğü ve katılımcı sayısı nedir?
 gibi faktörler DJ kiralama fiyatılarına etki eder. 
Dilerseniz teklif almak için bize ulaşabiliriniz.
Güncel ve geniş müzik arşivlerinin oluşu, genel kabul görmüş şarkıların en iyi versiyonlarını çalması, kalabalık bir orkestraya nazaran daha az yer kaplaması, süre sınırının olmayışı, bunlara ek olarak düşük maliyet, daha az mola, anlık isteklere cevap verebilme, daha modern ve enerjik oluşu, DJ’lerin geçtiğimiz yıllara oranla çok daha fazla tercih ediliyor olmaları. Kısacası iyi bir DJ kiralamak size bir çok avantaj sağlayacak ve bu yüzden orkestra yerine bir DJ seçmenizde fayda var.
Çok belirgin farklar var dersek yanlış söylemiş olmayız. Çünkü her etkinliğin kendine özgü konsepti ve ona uygun bir müzik türü vardır. Örnek vermek gerekirse gece kulüplerinde çaldığımız parçayı bir düğün töreninde çalmamız konseptin doğasına uymayacak ve aynı zamanda insanların beklentisini karşılamayacaktır. Eğer bu tip kritik noktaların farkında olmadan hareket edersiniz planladığınız ve hayal ettiğiniz etkinliğiniz beklentinizin çok gerisinde kalabilir. İşte tam da bu nokta DJ İzmir var. 🤝
DJ İzmir olarak, müzik görüşmelerinde sadece ne tür müzik istediğinizi değil, aynı zamanda ne istemediğinizi de konuşuyoruz. Playlist hazırlarken etkinliğinizin konseptinden, davetlilerinizin yaş ortalamasına ve tarzlarına kadar detayları dikkate alarak, tamamen kişiselleştirilmiş size özel bir playlist hazırlıyoruz. Harika bir etkinlik için doğru yerde, doğru müzik. 🎶
Hayır, belirli bir müzik tarzımız yok. DJ İzmir olarak, sahne aldığımız tüm etkinlikler için özel playlistler oluşturuyoruz. Bu playlistleri oluştururken müşterinin kişisel tarzını, etkinliğin konseptini veya istenmeyen müzik türleri gibi faktörleri göz önünde bulundurarak tamamen kişiselleştirilmiş bir müzik deneyimi sunmayı hedefliyoruz.
Evet, bir çok şirketin parti, lansman, kokteyl, defile gibi kurumsal etkinliklerinde sahne alıyoruz. 🧩
Hayır, sadece İzmir içinde değil, Türkiye'nin birçok noktasına profesyonel DJ kiralama, ses ve ışık sistemleri hizmeti sunmaktayız.
Maalesef ki hayır, çünkü DJ İzmir olarak sadece özel etkinliklerde sahne alıyoruz. Bu etkinlikler dışarıya kapalı olduğundan dolayı sizleri davet edemiyoruz. Bir diğer sebep ise biz her etkinlik ve her müşterimize yönelik özel playlist oluşturuyoruz. Dolayısıyla o gün orada müşterimizin istemiş olduğu müzik tarzını çalıyoruz. Bizi orada dinleyerek yanlış bir izlenime kapılabilirsiniz. Bu durum sizlere doğru bir referans olmayacaktır.
* DJ setuplarımız sadece profesyonel DJ’lere yöneliktir. * Günlük kiralıktır. Haftalık veya aylık olarak kiralama yapılmamaktır. * Amatör DJ ve ev partilerine kiralama yapılmamaktadır. * Tarihe bağlı olarak setup marka modelleri değişiklik gösterebilir. * DJ setup, etkinlik alınana teknik personel tarafından getirilerek gerekli kurulum ve testleri yapıldıktan sonra teslim edilir. * Teknik personel etkinlik alanında etkinlik boyunca bekler.
DJ İzmir olarak, Pioneer DJ, Denon DJ, L’Acoustic, RCF, Bluestar, Shure gibi köklü markaların profesyonel ürünlerini uzman tonmaister ve ışık operatörlerimiz tarafından kullanılır. Böylelikle herkesi müziğin büyüleyici etkisi altına alarak unutulmaz bir etkinlik yaratırız.
Evet, DJ İzmir olarak DJ kiralama hizmeti sunduğumuz her etkinlik için detaylı bir sözleşme oluşturuyoruz. Bu sözleşme, hizmet kapsamı, performans tarihi, fiyatlandırma, ödeme koşulları ve diğer önemli detayları içerir. Müşterilerimizin ve firmamızın haklarını korumak adına bu yazılı anlaşma, her iki taraf için de şeffaf ve güvenilir bir temel oluşturmayı amaçlar.
Tarihi rezerve edebilmek adına ön ödeme yapılmalıdır. Yalnızca ön ödeme alındığında tarih rezerve edilmektedir. Ön ödeme oranı verilen teklifin %50’lik kısmıdır, geri kalan kısım ise etkinlik günü talep edilmektedir.
Aklınıza takılan tüm sorularınız için +90 553 678 10 94 numaralı telefon veya hello@djizmir.com mail adresinden bize ulaşabilirsiniz.

DJ ekibimiz ile tanışın.

Ilkay Arslan
Ilkay Arslan
2024-02-23
Düğünümüz için kendisiyle çalışma fırsatımız oldu.İlk görüşmeden düğün gününe kadar sürekli temas halinde planlamalar yaptık kendisiyle.Hem aşırı profesyonel bir o kadarda dostane yaklaşımları sayesiyle bizim en büyük tereddümüz olan seslendirme sorunumuzu çok başarılı bir şekilde yürüttü.Sayesinde acaba düğünümüzde insanlar sıkılıp erken gider mi diye düşünürken , misifirlerimiz mekanın müzik saati bittiği için sahnesini bitirmek zorunda olduğuna üzüldüler.Güzel gecemizdeki tüm desteklerin için teşekkürler
İrem
İrem
2024-01-21
Şirketimizin lansmanında Orkan Bey ve ekibiyle çalışmak çok güzel bir deneyimdi. Kurumsal etkinlik ve davetlerinizde profesyonel bir hizmet almak isterseniz DJ İzmir en doğru tercih olacaktır👏👏
Ekin Orhan
Ekin Orhan
2024-01-14
Dugun gunumuz icin iyi ki djizmir ile calimisiz dedik. Hem misafirlerimiz, hem biz muzik secimlerinden, ekibin profesyonelliginden, enerjilerinden cok ama cok memnun kaldik. Bu ozel gunumuzu muhtesem kilan djizmir ekibine sonsuz teşekkürler. Dugunumuz oncesinde yaptiklari yönlendirmeler, dugun gunu profesyonel bir ekiple sorunsuz bir sekilde yapilan kurulum, ve dugunumuzde tum davetlilerimizi hic yerlerinde oturtmadan sonsuz eglendiren bir performans sergilediler. Dj kabininde Orkan ve perküsyonda Bora Bey’e tekrar tekrar tesekkur ederiz. Yeni bir etkinligimiz olursa calisacagimiz tek ekip:)
Selen Çam
Selen Çam
2023-09-25
Aşırı keyifli bir akşamdı, düğünmüz için anlaşmıştık ve kendi repertuarlarına göre insanları eğlendirmeyide biliyorlar. Tekrar çok teşekkür ederiz 🙏🏼
Oğuzcan Akyol
Oğuzcan Akyol
2023-09-07
Eğlence istiyorsanız aradığınız kişi, işini severek yaptığın cok belli. Herşey için çok teşekkür ederız 🙏🏻😊
meral gündüz
meral gündüz
2023-09-05
Mutlu gecemizi güzelleştiren müzikleriyle mutluluğumuza mutluluk katan DJ Orkan Beye teşekkür ederiz..
Can Göcmen
Can Göcmen
2023-08-24
Orkan Bey'e ve ekibine sonsuz tesekkürler. Hem dügünümüz hem de kinamiz icin kendisiyle calistik. Ikisinde de herkesi mükemmel bir sekilde eglendirdi. Özellikle after party'miz unutulmazdi!! Ses, sahne ve isiklandirma düzenegi, hepsi kusursuzdu. Kaliteli ve profesyonel bir DJ ariyorsaniz, kesinlikle tavsiye ederim. Tekrardan cok tesekkürler her sey icin! Bir sonraki event de görüsmek üzere 🙂
Aleyna Devecioğlu Bulgan
Aleyna Devecioğlu Bulgan
2023-08-18
Orkan bey ve ekibine çok teşekkür ediyorum ilgi, alaka ve güler yüzlü olmaları bir yana müzik ve performansta bir numaralar her türlü etkinliğe tercih edilebilir gönül rahatlığıyla bir daha geçmişe dönüp düğün yapsam yine Dj izmir'i tercih ederim ⭐ tüm misafirlerim müzik performansından çok memnun kaldılar ⭐
Beyza Oezdemir
Beyza Oezdemir
2023-08-18
Her etkinlikte çağırdığımız DJ’imiz. Peş peşe 2 kınalar, düğünler.. DJ Orkan çok profesyonel, motive ve tüm isteklerimizi gerçekleştirdi. Ortamı doğru müzikle şenlendiriyor. Sonsuz teşekkürler, önümüzdeki etkinliklerde görüşmek üzere 🙏🏻🥳
betül kalelioglu
betül kalelioglu
2023-08-16
Düğünümüzde orkan beyle birlikte çalışdık ve çok memnun kaldık🙏🏻teşekkür ederiz

Referanslarımız